image3 h8 Sosyal Medya Yönetim Araçları
Şirket Hakkında

CK Sosyal
Geçmiş ve Gelecek

Faliyetlerine Reklamcılı sektöründe Başlayıp sonrasında Dijital pazarlama alanında ilerleyip tüm iş vizyonunu Dijital pazarlama konusuna çeviren CK Dijital 2018 yılından günümüze kadar Dijital pazarlama ve Satış sistemleri geliştirmekte

CK Sosyal – Sosyal Medya Paylaşım aracını geliştirerek ve bunun yazılımını yaparak ilk kendi firmamızda kendi müşterilerimize kullanımına sunulmuştur. İlerleyen süreçte CK Sosyal – Sosyal Medya Araçları, Global olarak düzeyde hizmet sağlama kararı alıp ismini “CKSosyal” olarak güncellemiştir. herkesin kullanabilmesi ve SaaS sistem olarak ajansların, bireysel kullanıcıların, grafikerlerin, freelanser kişilerin de kullanımına açılarak herkes tarafından kullanılması ve iş kolaylığı sağlaması amaçlanmıştır.
Firmamız ve vizyonumuz insanlara faydalı sistemler yazılımlar üretmek, onların saygısını kazanmak, yaptığımız işi en iyi nasıl yapabilirizi bulmaktır. Yaptığımız projeler kendi meslek gruplarımız ile rekabeti değil birlikte daha kaliteli ve en iyi işlerin nasıl yapılacağı düşüncesini taşımaktadır.

01
Radikal Bütünlük

Tüm çalışanlarımız işlerini sizin işiniz gibi görüyor ve düşünüyor.

02
Fayda Sağlayıcı

Sizin için teknoloji ve sistemler geliştiriyor ve faydanıza sunuyoruz.

03
Mükemmeli Hedefliyoruz

Mükemmeli yakalamanız için süreci kısaltıyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz.

Özel Bir Yazılım
Şirketi ile Çalışın

Sosyal medya yayıncılığında ve analiz sistemlerinde ekibimiz kendi alanlarında gerçekten uzman kişilerden oluşmaktadır.

Sosyal Medya Yayın Sistemleri 93%
Analiz ve Robot Sistemleri 99%
Teknoloji ve Yazılım Sistemleri 89%
Sosyal Medya Yönetim Araçları
Aktif Müşteriler
+
Günlük Yayın
+/-
Aktif Servis
+
Başarılı Yıllar
+
Merhabalar, size daha iyi bir göz atma deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam ederek, bu çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.
Anladım