CK Sosyal Medya Yönetim Panel Özellikler


Basit ve Hızlı

AI ve İnsan

Kullanımı basit anlaşılır herhangibir eğitim gerektirmeden hızlıca kullanabilir ve işlerinizi yapay zeka modülleri sayesinde sorunsuzca ve zaman kaybı olmadan bitirebilirsiniz.


Kolaylaştırdık

Hazır Metinler

Sürekli olarak Kullandığınız metin, link veya # hastag ları kayıt altına alabilir ve tek tuş ile bunları çağırabilirsiniz böylece tekrar tekrar yazmak ile uğraşmazsınız.


Yönetim

Hesap Guruplama

Birden fazla kurumun veya faklı kişilerin hesaplarını yöneten kişiler için hesapları gruplandırma yapabilir ve seçilen gruplardaki hesaplara yayınlar paylaşabilirsiniz.


Biz Yaparız

Yayın Takvimi

Sosyal Medya Yönetimindeki sıkıcı ve yorucu olan paylaşım zamanlamaları ve takvime uygun paylaşımların yapılması siz dert etmeyin yayınlarınızı ayarlayın takvimden zamanını seçin o gün ve saat geldiğinde sizin adınıza yayınlarınız otomatik paylaşılsın. Zamanınız size kalsın.


Teknoloji

Güvenlik ve Servis

Hizmet sahibi platformlar (Facebook, google, twitter vb.) yaptığımız anlaşmalar ve kullanılan ileri teknolojiler sayesinde hesaplarınızı güven ile kullanmaya devam edebileceksiniz. Yazılım ve teknoloji geliştiricileri olarak sizler için en iyi sistemleri ve hizmetleri kodluyoruz.


Teknoloji

PARTNERLERİMİZ


 Giriş & Kayıt Ol