Sosyal Medya

Instagram’da İşletmenizi Pazarlamak için 13 Harika Uygulama

Instagram Yönetimi için En İyi Uygulamalar

Instagram gönderilerini planlamanıza, başarınızı izlemenize ve yayınınızı satın almanıza yardımcı olan bu uygulamalarla Instagram pazarlamanızı bir sonraki seviyeye taşıyın.

Ck Sosyal: Instagram analizi söz konusu olduğunda, pazarlamacılar tarafından sevilen ücretsiz bir web uygulamasıdır. Analiz panonuzu ayarlayabilir ve takipçi büyümesini ve katılım oranlarını takip edebilir, ayrıca en popüler yayın zamanlarınızın ne zaman olduğunu bile görebilirsiniz. Web uygulamasına buradan göz atın .

Cksosyal Sosyal Medya Yönetim Araçları
İnstagram| Ck Sosyal

Ck Sosyal: Instagram pazarlamanızla zaman kazanmak ister misiniz? Ck Sosyal, birden fazla Instagram hesabında gönderi planlamanıza, ekip üyeleriyle işbirliği yapmanıza ve Instagram yayınınızı önizlemenize yardımcı olmak için iOS ve Android ile çalışan bir web uygulamasıdır. Web uygulamasına buradan göz atın

Instagram kullanıcılarının uygulamada bir fotoğraf çekip bir filtre ekledikleri uygulama olan Instagram ilk günlerinden beri çok yol kat etti. Şimdi, sadece fotoğraf düzenlemeye adanmış uygulamalar var! Instagram’da işletmenizi pazarlamak için en iyi uygulamalar!

Screen Shot 2016 03 24 at 12.01.23 AM 768x457 2 Sosyal Medya Yönetim Araçları
Instagram’da İşletmenizi Pazarlamak için 13 Harika Uygulama

Instagram için En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Instagram’da başarılı olmak için harika fotoğraflar göndermeniz gerekir. Bu fotoğraf düzenleme uygulamaları, filtre eklemenize, parlaklığı ayarlamanıza ve hatta arka plandaki kusurları düzenlemenize yardımcı olur.

VSCO Cam: #vsco’nun Instagram’daki en popüler markalı hashtag olduğunu biliyor muydunuz? İOS ve Android için bu güçlü, ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması Instagram için mükemmeldir ve ücretsiz filtrelere ek olarak satın alınabilecek bir ton fotoğraf paketi ve filtre de vardır. Bu, karamsar fotoğraflar, doğa fotoğrafları, özçekimler ve aradaki hemen hemen her şey için kullanmak isteyeceğiniz uygulama. İOS için buradan indirin  veya Android için buradan indirin .

Screen Shot 2016 03 23 at 11.21.48 PM 1 Sosyal Medya Yönetim Araçları
Instagram için En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Snapseed: Google’ın sunduğu bu ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması, fotoğrafınızın belirli kısımlarına rötuş yapmak için harika. İOS ve Android’de mevcut, filtreler VSCO kadar iyi değil, ancak düzenleme özellikleri daha güçlü. Örneğin, “seçmeli ayarlama”, fotoğrafınızın yalnızca belirli kısımlarını aydınlatmanıza veya koyulaştırmanıza olanak tanır ve fırça aracı, pozlamayı, doygunluğu veya sıcaklığı artırmak veya azaltmak için parmağınızı kullanmanıza olanak tanır. İOS için buradan indirin ve Android için buradan indirin .

Snapseed App Update 18 1 Sosyal Medya Yönetim Araçları
İnstagram| Snapseed

A Color Story: Parlak ve renkli fotoğraflar oluşturmak istiyorsanız, bu uygulama tam size göre. İOS’ta ücretsiz olarak sunulan A Beautiful Mess’in kurucularının bu uygulaması, özellikle renk için oluşturuldu. Parlak beyazlar istiyorsanız, bu kesinlikle kullanılacak en iyi uygulama. Ücretsiz filtreler var, ancak satın alınabilecek fotoğraf paketleri de buna değer! Buradan indirin .

6a00d8358081ff69e201b7c805f817970b 800wi 1 Sosyal Medya Yönetim Araçları
İnstagram| A Color Story

Line Camera: iOS ve Android’de mevcuttur, bu, özçekimler yapmak için mükemmel bir uygulama! Özçekimler her işletme için geçerli olmayabilir, ancak yaratıcılar ve blog yazarları için harika özçekimler, kişisel markanıza yardımcı olmanın anahtarıdır. Line Camera’nın öne bakan kamerası, iPhone kamerası gibi görüntüyü “döndürmez”, bu nedenle telefonunuzda gördüğünüz şey, elde ettiğiniz şeydir (ve bence net fotoğraflar çekmek daha iyi bir iş çıkarır). Kamerayı kesinlikle bunda kullanın! Bu uygulama aynı zamanda birçok ünlü photoshop başarısızlığından da sorumludur, bu nedenle yüz düzenleme ve vücut zayıflama özelliklerini dikkatli kullanın! İOS için buradan indirin ve Android için buradan indirin .

Foodie by Line Camera: İşletmeniz gıda ile ilgiliyse (veya sadece yemek fotoğrafları çekmeyi seviyorsanız), iOS ve Android için bu yeni uygulama mükemmel yemek fotoğrafını çekmenize yardımcı olur. Tabağınızın üzerinde bir fotoğraf çekerken, beyaz çubuk, kameranızın düz olduğunu belirtmek için sarıya dönecektir. Ayrıca, farklı yiyecek ve içecek türlerine özel filtreleri vardır. İOS için buradan indirin ve Android için buradan indirin .

foodie food photography line app screenshot google play 2 Sosyal Medya Yönetim Araçları
instagram | Foodie by Line Camera

Layout by Instagram: Instagram’a bir kolaj göndermek istiyorsanız, iOS ve Android için bu ücretsiz uygulama, birden fazla fotoğrafı Instagram’a gönderebileceğiniz tek bir fotoğrafta birleştirmenize olanak tanır. 9 adede kadar fotoğraf seçebilir ve arkadaşlarınızı Instagram’da da kolayca etiketleyebilirsiniz! İOS için buradan indirin ve Android için buradan indirin.

Instagram için En İyi Grafik Tasarım Uygulamaları

Instagram’daki fotoğraflara metin eklemek, takipçilerinizin başlığınızı okumasını ummak zorunda kalmadan mesajınızı hızlı bir şekilde iletmenize yardımcı olabilir. Bu uygulamaların tümü kullanımı kolaydır, harika görüntüler oluşturur ve iş için Instagram söz konusu olduğunda süper faydalıdır.

Over: Bu, paylaşılabilir sosyal medya görüntüleri oluşturmak için en iyi uygulama ve iOS ve Android’de kullanılabilir. Ben ona takıntılıyım! Uygulama ücretsizdir, ancak Instagram, Pinterest, Twitter ve Facebook için fotoğrafı en uygun boyutlarda kırpmak gibi bir dizi güçlü özellik elde etmek için “büyük paketlerini” satın almaya değer. En iyi özelliklerden biri, bir fotoğrafa opaklık ekleyebilmektir, bu nedenle beyaz metninizin gerçekten göze çarpması için biraz karanlık bir katman ekleyebilirsiniz. Ayrıca Unsplash stok fotoğraflarıyla bir entegrasyona sahiptirler, böylece ücretsiz stok fotoğrafları çekebilir, bazı sanat eserleri veya metin ekleyebilir, kırpabilir ve gönderebilirsiniz! İOS için buradan indirin .

overblog 1 Sosyal Medya Yönetim Araçları
İnstagram| Over

Quick: Over ekibinden başka bir uygulama olan Quick, fotoğraflarınıza yalnızca metin eklemenizi sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Instagram’a göndermeden önce fotoğrafınıza bir alıntı veya slogan eklemek istiyorsanız bu mükemmeldir. Birçok harika varsayılan yazı tipine sahipler ve Quick’un “fotoğraflara metin eklemek için en hızlı uygulama” olduğunu iddia ediyorlar. IOS  ve Android için buradan indirin .

quick 577x1024 2 Sosyal Medya Yönetim Araçları
İnstagram| Quick

İPad için Canva: Canva, hareket halindeyken görüntüler oluşturmanıza olanak sağlamak için popüler grafik tasarım web uygulamasını alıp bu iPad uygulamasına getiriyor. Sosyal medya grafikleri oluşturmak, Instagram’ınızda yaklaşan bir etkinlik için el ilanı yayınlamak veya stok fotoğraf koleksiyonlarından yararlanmak istiyorsanız, bu uygulama işletmeniz için harikadır. Buradan indirin .

unnamed 1 Sosyal Medya Yönetim Araçları
İnstagram| Latergramme

LiketoKnow: Bu web uygulaması, Instagram görünümlerinden alışveriş yapan takipçilerinden komisyon kazanmak isteyen blogcular için yapılmıştır. Blogcular, Instagram başlıklarına bir URL gönderir ve kaydolan takipçileri için, fotoğrafı “beğendiklerinde” görünümlerini alışveriş yapabilecekleri bağlantıların yer aldığı bir e-posta alırlar. Şu anda yalnızca RewardStyle ağındaki blog yazarlarına açık, buradan başvurun .

Like to know it 1 Sosyal Medya Yönetim Araçları
İnstagram | LiketoKnow

Instagram Videoları Yapmak İçin En İyi Uygulamalar:

Yayınınız için kısa bir Instagram videosu mu yapmak istiyorsunuz? İşte nerede olursanız olun telefonunuzda düzenlemenize yardımcı olacak bazı uygulamalar!

Instagram’dan Hyperlapse: Bu ücretsiz iOS uygulaması, telefonunuzda Instagram’a gönderilebilecek hızlandırılmış videoları kolayca oluşturmanıza olanak tanır. Hızlandırılmış videolar, belirli bir zaman diliminde çekilen ve daha sonra birbirine birleştirilen ve bir video gibi hızlandırılan (hızı siz seçersiniz) bir dizi hareketsiz çekimdir. Uygulama ayrıca yerleşik görüntü sabitleme özelliğine sahiptir, bu da ellerinizi tamamen hareketsiz tutma konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Buradan indirin .

instagram hyperlapse cover 768x432 2 Sosyal Medya Yönetim Araçları
İnstagram| Hyperlapse

iMovie: Instagram için kısa bir video oluşturmak için daha gelişmiş kontroller istiyorsanız, iMovie uygulaması artık iPhone ve iPad’de bulunan Mac uygulamasının mobil sürümüdür. Yavaş çekim, hızlı ileri sarma ve bölünmüş ekran gibi efektler ekleyerek filtreler ekleyebilir ve videonuzu geliştirebilirsiniz. Buradan indirin .

Ck Sosyal ile işletmenizi Instagram’da bir profesyonel gibi pazarlamaya başlayın!

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Merhabalar, size daha iyi bir göz atma deneyimi sunmak ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam ederek, bu çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.
Anladım